مصرف قهوه با انواع نوشیدنی دیگر نگران کننده می باشد

لورا اشمیت، استاد دانشکده پزشکی دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو، می‌گوید: «مردم باید در مورد آنچه که در قهوه می‌ریزند و صنعت غذا و نوشیدنی در آن چه می‌گذارند، نگران باشند.

و قهوه شیرین یکی از چیزهایی است که صنعت نوشیدنی‌ها اکنون که مصرف‌کنندگان به دلایل سلامتی از نوشابه‌های گازدار دور شده‌اند به مردم فشار می‌آورد. شومیز یقه کراواتی از جمله بهترین نوع شومیز می باشد که طرفداران بسیاری دارد.

اگر در حد اعتدال از نوشیدنی لذت می برید، پزشکان می گویند ادامه دهید و آن جرعه ها را بچشید. و برای بیمارانی که به این نوشیدنی حساسیت دارند، دکتر سوفی بالزورا، متخصص گوارش، فواید و خطرات آن را با دقت می سنجد.

دانشیار بالینی پزشکی در N.Y.U. دانشکده پزشکی اهمیت فرهنگی آن را درک می‌کند و می‌داند که سبک قدم بگذارد. همانطور که او گفت: “سرقت قهوه از مردم ظالمانه به نظر می رسد.”

اطلاعات بیشتر درباره قهوه
از غلاف های ماشینی گرفته تا دمنوش های کوچک، قهوه در فرهنگ ما نفوذ کرده است. در اینجا نگاهی دقیق تر به این نوشیدنی محبوب داریم.
پس از چند فنجان، ممکن است خود را بپرسید: آیا قهوه برای من مفید است؟ پاسخ مثبت است، اما به چند عامل بستگی دارد. اسکاج قلاب بافی را می توان از مراکز معتبر خریداری نمود.

قهوه

مزایای سلامتی اثبات شده وجود دارد. نوشیدن قهوه با کاهش خطر مرگ و بیماری های مختلف از جمله پارکینسون و ملانوم مرتبط است.

وسواس جمعی نسبت به قهوه برای لاغری شکم و پهلو سرد هنوز در حال افزایش است، حتی در زمستان. آیا فنجان داغ جو در راه است؟

برای بسیاری از افراد، قهوه به سرعت و با اطمینان فعالیت روده را شروع می کند و نیاز فوری به مدفوع دارد – اما دلیل آن مشخص نیست.

همانطور که می دانید قیمت دستگاه لیوان کاغذی در مقایسه با دیگر دستگاه ها قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.

فرقی نمی‌کند شما یک خبره آب‌جوی سرد باشید یا فقط یک فنجان جو را می‌خواهید، Wirecutter بهترین قهوه‌سازها را دارد، و همچنین نکاتی در مورد نحوه تمیز کردن آسیاب قهوه فرز خود را دارد.

 • منابع:
  1. ?Is Coffee Good for You
 • تبلیغات: 
  1. زوگام دارای چسب سه لایه می باشد

  2. با استفاده از موبایل از کره مریخ فیلم برداری کنید

  3. فواید باورنکردنی از خاصیت هویج

  4. کشف زعفران توسط دانشمندان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.